افزایش سئو فنی با قلاب های وردپرس: راهنمای مبتدیان


وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) در جهان است که سهم بازار آن بیش از 60 درصد است.

یک انجمن پشتیبانی بزرگ و تعدادی افزونه رایگان موجود، ساخت یک وب‌سایت با وردپرس (WP) را مقرون به صرفه می‌سازد، و نقش کلیدی در این که چرا سهم آن در بازار بسیار زیاد است، دارد.

با این حال، همانطور که می دانید، نصب افزونه ها هزینه دارد.

آنها اغلب ممکن است نمرات Core Web Vitals شما را کاهش دهند. برای مثال، ممکن است فایل‌های CSS یا JS غیرضروری را در هر صفحه‌ای که به آن‌ها نیازی ندارند، بارگذاری کنند.

برای رفع آن، باید یک برنامه نویس استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد، یک افزونه ممتاز بخرید، یا شاید یک مسیر یادگیری کوچک را طی کنید و خودتان این کار را انجام دهید.

شما همچنین می توانید ترکیبی شوید و برخی از بخش های مشکلات خود را با کدنویسی سفارشی و بخش های دیگر را با استفاده از افزونه ها حل کنید.

هدف این مقاله کمک به شما در مسیر یادگیری است و ما به شما در مورد نیازترین قلاب های وردپرس برای کمک به بهبود سئوی فنی وب سایت خود می پردازیم.

هوک وردپرس چیست؟

قلاب‌های وردپرس ویژگی‌های کلیدی در WP هستند که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهند تا عملکرد CMS را بدون نیاز به تغییر فایل‌های اصلی WP گسترش دهند – به‌روزرسانی تم‌ها یا افزونه‌ها را بدون شکستن تغییرات سفارشی آسان‌تر می‌کند.

آنها یک راه قدرتمند برای توسعه دهندگان ارائه می کنند تا عملکرد وردپرس را گسترش دهند و تغییرات سفارشی در سایت های خود ایجاد کنند.

ادامه مقاله در زیر

قلاب های زیر را مرور خواهیم کرد:

  • wp_enqueue_scripts
  • wp_head
  • script_loader_tag
  • template_redirect
  • Wp_headers

// تیم WPLift

اخبار و مقالات وردپرس

آموزش و نحوه کار

منابع


منبع: https://wplift.com/weekly-news-elevate-technical-seo-with-wordpress-hooks