اعلان‌های ویژگی WP مشارکت‌کنندگان به دنبال بازخورد درباره اعلامیه‌های سرپرست با نظرسنجی انجمن هستند – WP Tavern

پروژه WP Feature Notifications دارد یک نظرسنجی در جامعه راه اندازی کرد برای دریافت بازخورد در مورد سیستم فعلی اعلامیه ها در مدیر وردپرس. هدف این پروژه ایجاد راهی بهتر برای مدیریت و ارائه اعلان‌ها در ادمین است و نظرسنجی برای اصلاح بیشتر این کار در نظر گرفته شده است.

چند ماه پیش، این پروژه نسخه 0.2.0 پلاگین ویژگی را منتشر کرد که در آن مشارکت‌کنندگان یک سیستم قوی‌تر مبتنی بر جاوا اسکریپت را برای استاندارد کردن نحوه ظاهر شدن اعلان‌ها در ادمین پیاده‌سازی کردند. این یک است افزونه اثبات مفهوم که فقط از داده های نمایشی استفاده می کند. آنها در حال کار بر روی یک MVP برای 0.3.0 هستند که محتوای آزمایشی را حذف می کند و یک سیستم اعلان کاربردی ارائه می دهد. مشارکت کنندگان نیز با هم قرار داده اند یک طراحی به روز شده بر اساس ایده از کار در سیستم طراحی موجود وردپرس.

Joe Bailey-Roberts، مشارکت کننده اصلی وردپرس گفت: «تیم اخیراً در مواردی مانند ذخیره سازی پایگاه داده و نقاط پایانی REST API پیشرفت قابل توجهی داشته است. با این حال، فعلاً این امر کمی متوقف شده است، بنابراین ما می توانیم در صورت لزوم، بر اساس نتایج نظرسنجی، موارد را بازبینی کنیم. ما همچنین یک طراحی به روز شده برای رابط کاربری اطلاعیه های مدیریت داریم که به زودی آن را به نمایش خواهیم گذاشت، که از روز مشارکت کنندگان WCEU منتشر شد.

هر کسی که از وردپرس استفاده می کند خوش آمدید در نظرسنجی شرکت کنید – برای توسعه دهندگان و کاربران به طور یکسان است. این فقط چند دقیقه طول می کشد و ممکن است به شکل گیری جهت پروژه اعلان ویژگی های WP در آینده کمک کند.


منبع: https://wptavern.com/wp-feature-notifications-contributors-seek-feedback-on-admin-notices-with-community-survey