استفانو کاسون – اخبار وردپرس

“این یک راه عالی برای کمک به وردپرس است، به خصوص برای کسی مثل من که یک توسعه دهنده نیست. ترجمه همچنین به من این امکان را می دهد که به طور کامل نحوه عملکرد وردپرس را درک کنم.

را افراد وردپرس سریال با تشکر جوزفا هادن (@چانتابون) و تافر دروزیا (@topher1kenobe) برای پشتیبانی آنها.

لوگوی HeroPress

جامعه ایتالیا نیز با یکدیگر همکاری کردند تا WordCamp Italia را به صورت آنلاین راه اندازی کنند. سازمان دهندگان جلسات قبلی و WordCamp و همچنین مشارکت کنندگان جدید را گرد هم آورد. استفانو در هر دو نسخه آنلاین این کمپ، از جمله عضویت در تیم اجتماعی و ارتباطی، داوطلب شد. او متوجه شد که این نه تنها یک تجربه سرگرم کننده است، بلکه به او کمک می کند تا از نظر حرفه ای رشد کند و از بسیاری دیگر یاد بگیرد.

به اشتراک گذاری این داستان های مشارکت کنندگان منبع باز کمک کنید و به رشد جامعه ادامه دهید. در مجموعه افراد وردپرس با وردپرس‌سازان بیشتری آشنا شوید.

مشارکت کنندگان

استفانو خود را فردی درونگرا معرفی می کند. او متوجه شد که وردپرس به او کمک می‌کند تا از خانه کار کند، مهارت‌ها و کیفیت چیزی که می‌تواند تولید کند را توسعه دهد و همچنین اعتماد به نفسش را افزایش دهد.

استفانو دست به کار شد و از اینکه تیمی به نام Polyglots وجود دارد هیجان‌زده شد. در این تیم، افرادی از سراسر جهان نرم افزار وردپرس را به زبان های مختلف ترجمه می کنند. او با ترجمه موضوعی که در کارش استفاده می کرد، شروع کرد. کم کم به افزونه ها علاقه مند شد و در جلساتی با مترجمان دیگر شرکت کرد. او مهارت های خود را برای ترجمه به تم ها و افزونه های ایتالیایی به طور کلی ارائه داد و با افزایش تجربه، نقش داوطلبانه یک ویرایشگر ترجمه عمومی را بر عهده گرفت. او همچنین از ترجمه هسته وردپرس به ایتالیایی مراقبت کرد. اخیراً او به گروه مترجمان HelpHub که بخشی از سیستم اسناد وردپرس است، پیوسته است.

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress

به اشتراک گذاری مهارت ها برای پشتیبانی از وردپرس منبع باز

استفانو به عنوان یک عکاس در WordCamp در سال 2019 با مشارکت‌کنندگان دیگر داوطلب می‌شود.
استفانو به عنوان یک عکاس در WordCamp در سال 2019 با مشارکت‌کنندگان دیگر داوطلب می‌شود.

او به راه اندازی مجدد کمک کرد جلسه وردپرس رم جلسات حضوری در می 2022 و سازمان دهنده سومین WordCamp Rome و داوطلبانه برای اردوها در سال 2023 بود.

وردپرس چه چیزی برای شما به ارمغان خواهد آورد؟

استفانو با الهام از سفر خود در WordCamps می پرسد وردپرس چه چیزی برای شما به ارمغان می آورد؟
استفانو با الهام از سفر خود در WordCamps می پرسد وردپرس چه چیزی برای شما به ارمغان می آورد؟

او همچنین توانست سرگرمی ها و مهارت های خود را برای کمک به رشد پروژه و رسیدن به دیگران به ارمغان بیاورد. یکی از نمونه ها اشتیاق او به عکاسی بود و او به عنوان عکاس برای بسیاری از رویدادهای دیگر در ایتالیا که توسط جامعه وردپرس برگزار می شد، داوطلب شد. او گفت: “این تعهد به جامعه به من اجازه می دهد تا از آن لذت ببرم: عکاس بودن به معنای داشتن فرصت قدم زدن در سالن ها و ثبت لحظات زندگی یک WordCamp است.” هرچه در WordCamp های بیشتری شرکت می کرد، بیشتر می خواست بخشی از آن باشد و همچنان در جامعه گسترده وردپرس مشارکت کند.

مشارکت در وردپرس الهام بخش است

استفانو در میز پشتیبانی در روز مشارکت وردپرس
استفانو در میز پشتیبانی در روز مشارکت وردپرس

با تشکر از استفانو کاسونه (@deadpool76) برای به اشتراک گذاشتن ماجراهای خود در وردپرس.

استفانو همیشه مجذوب اینترنت بوده است. یادگیری اولیه او در دهه 1990 از طریق پیوستن به دوستان در یک میخانه محلی بود که در آن آنها می توانستند ساختار وب سایت ها را بررسی کنند و یاد بگیرند که از نرم افزار چت استفاده کنند.

با تشکر از ابها تاکور (@webcommsat)، مرحوم سورندرا تاکور (@استاکور) و مهر بالا (@meher) برای مصاحبه، نوشتن ویژگی و همکاری روی تصاویر، با کلویی برینگمن (@سیبرینگمن)، مارک اسمالمن (@marks99)، نالینی تاکور (@nalininonstopnewsuk)، مری باوم (@ماریباوم) و ماجا لونکار (@majaloncar) برای کمک به نظرات.

از این رویداد، استفانو توسط کسانی که ملاقات کرد تشویق شد تا به عنوان یک داوطلب برای یک WordCamp آینده اقدام کند.

“رشد شخصی و حرفه ای و دوستی” از جمله چیزهایی است که آنها برای استفانو به ارمغان آورده اند. مشارکت باعث افزایش اعتماد به نفس و تمایل او برای امتحان فرصت های جدید در کارش شد.

او گفت: «شرکت در WordPress Slack کمک بزرگی به من کرد: من با افراد زیادی آشنا شدم که اکنون آنها را دوست می‌نامم. علاوه بر این، با ترجمه، چیزهای زیادی در مورد نحوه کار تم ها و افزونه ها یاد گرفتم.

در جلسه، مردم در مورد یک رویداد آینده به نام WordCamp Rome صحبت می کردند. او با تحقیقات خود متوجه شد که شور و شوق زیادی برای این رویداد وجود دارد. این موضوع او را مجذوب خود کرد و به این فکر کرد که آیا به او نشان می‌دهد که با استفاده از این نرم‌افزار می‌تواند شغلی داشته باشد.

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2023/05/people-of-wordpress-stefano-cassone/

با تشویق جامعه وردپرس ایتالیایی به عنوان یک کل، او مصمم بود که جلسه هنوز مورد نیاز است. رویداد عادی به یک جلسه آنلاین تبدیل شد. او توانست از افرادی که به عنوان یک داوطلب ملاقات کرده بود کمک بگیرد تا تخصص خود را با شرکت کنندگان در جلسه به اشتراک بگذارد.