از صفر تا صد آسانسور و نکاتی که باید بدانید

به طور کلی، پیچیدگی این ساختار به دلیل وجود قطعات بسیاری است که بوسیله تبادل انرژی الکتریکی، پتانسیل جنبشی و … با یکدیگر در ارتباط هستند. ویژگی های متفاوت کابین آسانسور استیل را بشناسید کابین آسانسور استیل با ویژگی های متفاوتی مورد… پیش از آنکه همه چیز درباره برق اضطراری آسانسور را مورد بررسی قرار دهیم باید به نکته‌ای اشاره کنیم…. استفاده از آینه در آسانسور به این دلیل است که به نظر برسد، فضای زیادی در آسانسور وجود دارد. در سیستم تک درب مانند تمام آسانسور های معمولی کابین دارای یک درب میباشد و مسافران از یک درب سوار و از همان درب و در همان سمت پیاده میشوند. در سیستم سه به یک و چهار به یک » سیستم بکسل بندی تقریبا به همین صورت است اما با این تفاوت که تعداد فلکه های هرزگرد و نحوه جایگذاری آنها متفاوت میباشد.

پایه های تثبیت آسانسور کارگاهی را بر روی فونداسیون مستقر شده و به وسیله رول بولت ها درون فونداسیون تثبیت می شوند. پاراشوت یک سیستم بروز و هوشمند بوده که وظیفه جلوگیری از سقوط آسانسور کارگاهی را بر عهده دارد. حفاظ اطراف اتاقک آسانسور مانع از ورود افراد متفرقه به محوطه آسانسور کارگاهی می گردد. وجود فیدبک برای یک سیستم کنترل بسیار حایز اهمیت است و باعث نرمی حرکت فوق‌العاده در آسانسور مرجع می‌شود. از مزایای این گروه از بالابرها میتوان به سرو صدای کم آنها، ایمنی بالا، صرفه جویی در مصرف انرژی و حرکت نرم آنها اشاره کرد.

هنگامی که بالا می‌روید اسانسور به شما انرژی پتانسیل می‌دهد هنگامی که پایین می‌روید انرژی پتانسیل شما را می‌گیرد. از آسانسورها در ساختمان‌های مسکونی و تجاری، بیمارستان‌ها، مراکز خرید، رستوران ها و حتی کتابخانه ها برای حمل اشیاء مربوطه استفاده می‌شود. کلیه مشتریان محترم شرکت الماس آسانسور در تمامی ساعات شبانه روز و هر روز هفته می توانند سوالات و مشکلات خود را با متخصصان باتجربه و مهندسین الماس آسانسور در میان گذاشته و از مشاوره کاربردی و راهنمایی های اجرایی آنان بهره مند شوند. کابین گالوانیزه آسانسور انتخاب بسیاری از کاربران برای ساختمان‌های مسکونی و اداری است.

شرکت اوتیس آمریکا نیز اقدام به خرید زمینی در شهر صنعتی ساوه نموده و برنامه‌ریزی برای تأسیس کارخانه می‌کند. ضمناً این شوک در هنگام استارت آسانسور باعث نوسان ناگهانی ولتاژ می‌شود که نه تنها برای آسانسور بلکه برای سایر وسایل برقی مضر است. هر چند از این آسانسورها دیگر نصب نمی‌شود اما تعداد قابل توجهی از این آسانسورهای قدیمی در حال کار کردن هستند.

در عین حال آگاه باشید که روغن کاری به میزان خوردگی و اصطکاک سیم بکسل بستگی دارد. چنانچه فلکه مستقیما با محور متصل به موتور در ارتباط باشد با موتور گیرلس آسانسور مواجهیم. در این نوع از موتور ها لرزش کابین بسیار کم تر از موتور های نوع دیگر احساس می شود. حرکت کابین در انواع آسانسور که از موتور گیرلس استفاده می کنند، بسیار نرم و روان است. با توجه به این که قیمت این نوع موتور بسیار گران تر از موتور های گیربکس دار است(تقریبا دو برابر) افراد زیادی مایل به تهیه این موتور ها در اولین نظر نخواهند بود.

  • اما از لحاظ نحوه اعمال نیروی محرکه به کابین متفاوت بوده و به چهار دسته آسانسورهای کششی، هیدرولیک، وینچی و مغناطیسی تقسیم می‌شوند.
  • برندهای مختلفی سیستم های آسانسور را طراحی و تولید می کنند که ضروری است فقط محصولات برندهای معتبر که سابقه درخور توجهی در این حوزه دارند انتخاب و خریداری شود.
  • T در آسانسورها به معنی تراس یا بالکن است ، هم‌چنین ممکن است در آسانسورهایی که در ایستگاه‌های قطار یا مترو وجود دارند دیده شود که در این حالت مخفف Transfer to RailWay Station و به معنای انتقال به ایستگاه قطار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • طبق آنالیز ترافیک و بررسی محدودیت های ابعادی، آسانسور مناسب به لحاظ ظرفیت، سرعت جابجایی و تعداد مورد نیاز برای ساختمان انتخاب می شود.
  • مثلا قیمت آسانسور 8 نفره، بسیار بیشتر از قیمت آسانسور 4 نفره است، زیرا اصول طراحی و ساخت متفاوتی هم دارد.
تعمیر آسانسور معمولاً برای انواع آسانسور پیش می آید به دلیل اینکه ممکن است آسانسور در مرحله ابتدایی راه اندازی باشد و نیاز به تنظیم و رگلاژ قسمتهای مختلف برقی و مکانیکی داشته باشد و یا در مواردی که آسانسور به دلیل فرسودگی نیاز به تعمیر دارد . در هر دو حالت این کار باید توسط افراد مجرب انجام شود و تعمیر آسانسور به تجربه بالاتری نسبت به نصب و سرویس آسانسور دارد . عدم نیاز به پیش بینی موتورخانه در بالای چاه و امکان قرار دادن آن در فضای دورتری از چاه نیز از مزیتهای این نوع آسانسورها می‌باشد. از سال 1357 کار خود را با تولید بالابرهای صنعتی آغاز نموده ایم و با توجه به گسترش ساخت و ساز و ضرورت تولید آسانسورهای مسافربر، برای اولین بار آسانسور نفربر خود را درسال 1368 نصب و راه‌اندازی کردیم. این شرکت با تکیه بر کادر فنی مهندسی مجرب خود (اساتید و فارغ‌التحصیلان دانشکده‌های فنی) با استفاده از مجموعه کارگاهی مجهز و خدمات گسترده همواره یار و همکار شرکت‌های آسانسوری همکار می‌باشد.

این مشکل می تواند به خاطر نیم سوز شدن موتور باشد که باعث بالا رفتن دمای موتور می شود. اگر تهویه به خوبی کار نکند ممکن است سیستم کنترل دمای آسانسور تا 100 درجه نیز برود و در نتیجه عملکرد آسانسور دچار مشکل می شود. در حال حاضر، شرکت های مختلفی مشغول پخش و خرید عمده دکمه آسانسور هستند.

معنی دکمه D

از صفر تا صد آسانسور و نکاتی که باید بدانید

الکترو سیگنال در واقع مجموعه‌ای از فرآیندهای بین سنسورها جهت کارکرد صحیح آسانسور است. یکی از مهم‌ترین وظایف براکت، مهار کردن ریل‌های هدایت کننده کابین است. اگر براکت‌ها به صورت صحیح نصب شوند، حرکت کابین در سراسر ریل‌ها بسیار آرام و بدون سر و صدا خواهد بود. سیم بکسل، مجموعه‌ای از رشته‌های فولادی است که متشکل از 3 بخش اصلی سیم فولادی Wire، رشته Strand و مغزی سیم بکسل Core بوده که وظیفه جابه جایی کابین آسانسور را بر عهده دارد. دکمه اضطراری آسانسور که در مدار فرمان قرار داده می‌شود برای قطع کامل برق سیستم در مواقع اضطراری مورد استفاده قرار می‌گیرد، که باعث از کار افتادن آسانسور و ایستادن کابین می‌شود. به طور خلاصه با فشردن دکمه اضطراری آسانسور، برق سیستم قطع شده و دستگاه در هنگام بروز خطر به حالت امن تغییر وضعیت می‌دهد.

معنی دکمه A

آسانسور یک وسیله ای است که برای رفاه و آسایش انسان ها طراحی و تولید شده است. آسانسورها دارای انواع متنوعی هستند و بسته به شرایط مکانی که قرار است در آنجا آسانسور نصب و راه اندازی گردد، توسط کارشناس متخصص این حوزه نوع آسانسور تعیین می گردد. آسانسور ها از بخش های مختلفی تشکیل شده اند که، از به هم پیوستن این قطعات سیستم آسانسور شکل می گیرد. نوع بعدی آسانسور که به شما دوستان توضیح داده خواهد شد آسانسور مغناطیسی می باشد که عملکردی متفاوت نسبت به دو نوع قبلی دارد. در این نوع آسانسور ها بنا به دلیل استفاده از نیروی مغناطیسی از کابل و موتور استفاده ای نمی شود.

فروش تجهیزات آسانسور

آسانسور خورشیدی اولین بار در ماه سپتامبر و در جریان نمایشگاه بین المللی تسالونی.. در این مقاله با کاربرد دکمه‌های آسانسور و نحوه کاربرد هریک بسته به موقعیت‌های مختلف آشنا شدیم. شما می‌توانید سوالات خود را در بخش نظرات مطرح نمایید تا متخصصین آچاره در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آن‌ها پاسخ دهند. این دکمه که یک نشان زنگوله است علامت زنگ خطر است و در مواردی که در آسانسور گیر افتاده‌ایم به کار می‌آید. البته در مواقعی که برق ساختمان رفته است احتمال کار کردن این دکمه کم است، اما باز هم بهتر است ان را امتحان کنیم. حرف C در آسانسورها از کلمه Concourse که به معنای محل اجتماع است گرفته شده است.