از حریم خصوصی پیامهای خود محافظت کنید؛ رمزگذاری سرتاسری چیست؟

در این روش، مخاطب موردنظر انتخاب میکند که پیامهای پوش نوتیفیکیشن شما را دریافت کند یا خیر و این دسته از پیامها هیچگونه مزاحمتی برای آنان ایجاد نخواهد کرد. برگرفته از سایت آموزشی نوآوری های روز : کمپین های گوگل ادز را برای تبلیغ در گوگل می توان به دو دسته تقسیم کرد . قیمت گذاری: تبلیغاتی که در آن، هزینه به ازای کلیک و هزینه به ازای تبدیل انجام میشود، متاثر از قیمت گذاریها هستند و برخی از تبلیغ دهندگان، افرادی را استخدام میکنند تا قیمت گذاری را کنترل کنند و بر اساس match typeها، قیمت گذاریهای بیشتر یا کمتر را انجام دهند. دلیل این امر این است که در این نوع تبلیغات، از بنرها و یا متنهای تبلیغاتی استفاده نمیشود، بلکه تلاش میشود تا اعتماد کاربر به وسیله ارائه راه حل برای مشکلات آنان، جلب گردد. در وبلاگی که به منظور تبلیغات همسان راه اندازی کردهاید، باید در مورد موضوعات پیرامون کسب و کارتان صحبت شود، اما منظور از این موضوعات، تنها تولید محتواهای تبلیغاتی و معرفی محصولاتتان نیست، بلکه باید به تولید محتوای مفید و ارزشمند برای کاربر نیز بپردازید. استفاده از این نوع محتواها به عنوان تبلیغات، برای کسب و کارهای مختلف بسیار مفید و پربازده بوده است.

کلمات کلیدی در این نوع بازاریابی باید مرتبط با کسب و کار شما باشد و بدین ترتیب با جستجوی کلمات کلیدی انتخابی شما، کسب وکارتان در موتورهای جستجو، به کاربر نمایش داده میشود. کلمات کلیدی در گوگل ادز چگونه عمل می کنند؟ این نوع از کیوردها چیزی بین کلمات گسترده که در بالا به آن اشاره شد و کلمات دقیقتر هستند که هر چند مخاطبان زیادی را جذب میکنند، اما با داشتن قابلیت محدود سازی برخی از کلمات، کنترل بیشتری بر روی مخاطبان تبلیغ شما اعمال میکند. به طور مثال یک مشاور برای اینکه ارتباط بیشتری با مخاطب خود بگیرد باید از آنها بخواهد تا فرم مشاوره را برای ایجاد این ارتباط پر کنند. با گوگل ادز می توانید بازدید وب سایت خود را افزایش دهید، تماس تلفنی بیشتری دریافت کرده و بازدیدهای داخل فروشگاه خود را افزایش دهید. Call to action یا همان CTA یعنی دکمه ها، بنر ها و یا جمله هایی که کاربران را دعوت به انجام اقدامی مثل عضو شدن در چنل شما میکنند. بازاریابی پورسانتی یا همان سیستم همکاری درفروش به این سبک عمل میکند که شما درصدی از فروش را به ازای تبلیغ و یا هر نوع کمک درفروش پرداخت خواهید کرد. البته تمرکز ما در این ایبوک، آموزش تبلیغات در شبکه جستجوی گوگل یا Google Search Network است.

کمپین تبلیغاتی برنامهای جامع و کامل است که از طریق چند کانال رسانهای، با استفاده از انواع تبلیغات اینترنتی و یا غیر اینترنتی، با یک ایده و هدف، صورت میگیرد. در غیر اینصورت قبل از شروع به کار با ادسنس یک حساب کاربری در گوگل باز کنید. این روش، تکنیکی قدرتمند را در اختیار افراد قرار میدهد تا رازی مشترک را در یک محیط با پتانسیل خطرناک و غیر امن تولید و پنهان کنند. لازم به ذکر است این نوع تبلیغات به دلیل نوع نمایش ، از پتانسیل بسیار زیادی برای جذب مخاطبین برخوردار است. رویدادهایی مانند بازیهای المپیک ، جاذبه زیادی برای تبلیغکنندگان داشت. این تبلیغها مانند تبلیغات تلویزیونی 20 تا 30 ثانیه هستند. در تبلیغات اپلیکیشنی که در قسمت قبل توضیح داده شد، از اپهای مختلف به منظور تبلیغات استفاده میشود، اما در روش تبلیغات نصب اپلیکیشن، از روشهای موثری مانند تبلیغات در گوگل پلی و اپ استور استفاده میشود.

این تعریف یکی از سادهترین و البته واضحترین تعاریفی است که میتوان برای این موضوع به کار برد. این نوع از تبلیغات برای کسب و کارها و البته سایر افراد جذابیتهای زیادی دارد و سبب جلب توجه کاربران میشود. لازم به ذکر است که این روش تبلیغاتی به دلیل نحوه نمایش، از پتانسیلهای زیادی برای جذب مخاطب برخوردار است. در این بازاریابی مخاطب درگیر اطلاعات تماس وی (مثل تلفن همراه یا ایمیل) از وی گرفته می شود و سپس با ارتباط مستمر با وی (هفته ای یک پیام یا ایمیل) کم کم سعی می شود وی را به مشتری تبدیل کرد.

با نمایش تبلیغات در شبکه گوگل می توانید در حافظه کاربران خود ماندگار شده و در نهایت آنها را به سایت خود جذب کنید. اسنپ چت 300 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و در نهایت تلگرام دارای 200 میلیون کاربر فعال ماهانه می باشد. برای شروع جذب مشتری و افزایش فروش از طریق گوگل، نیاز به راهاندازی کمپین دقیق و بهینه است که کارشناسان تبلیغات گوگل ادز ما در متاوب برای شما به بهترین شکل انجام خواهند داد. به همین دلیلی شاید تبلیغ در اینستاگرام، بهترین روش تبلیغات اینترنتی در ایران باشد. گوگل با استفاده از نمایش تبلیغ در تمامی شبکه های خود باعث افزایش بازدید و نصب اپلیکیشن شما میشود. با این حال، در نظر داشته باشید که هر شکلی از تبلیغات پولی فقط باعث ترافیک شما میشود اما روشهای ترغیب مشتریان برای افزایش فروش به عهده شما است. این شیوه تبلیغاتی اگر در سایتهای پربازدید یا به صورت لینکهای تبادلی مورد استفاده قرار گیرد، تاثیر بسزایی در رشد کسب و کار خواهد داشت.

تبلیغات فیکس درواقع همان آگهیهای تبلیغاتی هستند که در پایین یا بالای پنجره مرورگر ظاهر میشوند و معمولا تا زمانی که کاربر پنجره را نبندد این تبلیغات انواع تبلیغ در گوگل نمایش داده میشوند. این نتایج در واقع همان کسب و کارهایی هستند که در قبال پرداخت وجه به گوگل، سفارش تبلیغ دادهاند. در واقع تبلیغات در گوگل به وسیله گوگل ادز Google Ads به صورت مزایده ای انجام می شود. ادوردز امتیاز کیفی انطباق انطباق دقیق انطباق عبارت بید تبدیل تبلیغات اینترنتی تبلیغات در گوگل تبلیغات در گوگل ادوردز تبلیغات در گوگل با دامنه ir تبلیغات کلیکی تبلیغات گوگل تبلیغات گوگلی تبلیغ در گوگل تنظیمات کمپین جستار جستجوی گوگل حساب ادوردز زمان بندی تبلیغات در گوگل زمان بندی نمایش تبلیغات در گوگل شبکه نمایشی گوگل صفحه فرود صفحه نتایج جستجو عبارت جستجو متن آگهی مدل انطباق مدیریت کلیدواژه مزایده نتایج جستجو نمایش آگهی واسط کاربری کلیدواژه کلیدواژه منفی کلیک خور کمپین گروه آگهی گوگل گوگل ادورد!

مهمترین کارایی این متد تبلیغاتی، توانایی آن در جلب نظر مخاطب هدف، در ساعات غیرجذاب و خستگی روز است. این مبلغ به معادل واحدهای پولی دیگر مانند لیر، درهم، پوند و … بلکه متن و اطلاعات تبلیغتان مانند عکس و… این نوع تبلیغات هم مانند پاپ آپ عمل میکنند، با این تفاوت که بر روی صفحه اصلی سایت باز نمیشوند، بلکه در زیر آن ظاهر شده و پس از بستن پنجره مرورگر، کاربر میتواند آن را مشاهده کند. گوگل کروم را بر روی کامپیوتر باز کنید و در قسمت بالا سمت راست بر روی علامت سه نقطه کلیک کنید. کسب و کارهای مختلف با استفاده از تبلیغات ریمارکتینگ یا ریتارگتینگ، تلاش میکنند تا کاربرانی که قبلا از سایت بازدید کردهاند را به مشتری تبدیل کنند. امروزه اکثر افراد دارای تبلت و یا گوشی هوشمند هستند که در طول روز بارها آن را چک میکنند؛ به همین دلیل تبلیغات موبایلی بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

پس گول آدرسهای مجازی که در برخی سایتها به فروش میرسد را نخورید. پس انتخاب نوع هدفگذاری برایشان پیچیده است. همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، کار با ادسنس از داخل ایران کمی پیچیده است. تولید و پخش کلیپ های تصویری از پزشکان در قسمت دکتر سلام و محصولات در ویدئو سلامت نیز تاثیر خاص خود را دارد. در هر صورت اگر شما بتوانید در این زمان تبلیغ خود را به آن کاربر نشان دهید، شانس زیادی برای جذب او خواهید داشت. برای مثال برای نصب یک بیلبورد در سطح شهر باید هزینه زیادی را متحمل شوید، در صورتیکه قرار دادن همان بنر در شبکههای اجتماعی مختلف و وبسایتها، هزینهای نصف و یا حتی یک چهارم مدل سنتی، نیاز خواهد داشت. صفحات ناخواستهای که در هنگام بازکردن برخی وبسایتها نشان داده میشوند، در واقع همان تبلیغات پاپ آپ میباشند. از نظر کاربران یکی از منابع سرگرم کننده و جذاب، محتواهای ویدیویی میباشند. رپورتاژ آگهی ها مطالبی هستند که به ظاهر با سایر محتواهای متنی تفاوتی ندارند، اما با هدف تبلیغاتی نوشته میشوند. زیرا این روش تبلیغ در ایران نسبت به سایر روشهای تبلیغ در گوگل مانند تبلیغ در شبکه نمایش پرکاربردتر و موثرتر است (به دلیل تحریمها، امکان استفاده از سایر روشهای تبلیغاتی وجود ندارد یا بسیار محدود شده است).

منظور از کلیکی بودن تبلیغات، این است که به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات و لینک انجام شود و مخاطبی به سایت شما ورود پیدا کند، مبلغی از جانب شرکت تبلیغاتی دریافت میشود. باشد. از نظر متخصصان حوزه بازاریابی و تبلیغات، محتوا قلب هر کمپین تبلیغاتی است و میتوان اینگونه گفت که استفاده از محتوا به منظور تبلیغات، یکی از موارد ضروری بازاریابی است. زمانی شما در موتور جستجوی گوگل کلمه ای را سرچ می کنید در بالا و پایین نتایج گوگل با مواردی روبرو می شود که در کنار آدرس سایت کلمه ad نوشته شده است، که به این موارد تبلیغات گوگل یا همان گوگل ادوردز می گویند. نکتهای که در استفاده از این نوع تبلیغات باید در نظر داشته باشید این است که نیازی نیست حتما همه روشها را امتحان کنید، بلکه باید متناسب با هدف خود، بهترین روشها را انتخاب کرده و بر روی همان موارد تمرکز کنید.

Max CPC میتواند برای هر کلمه یا عبارت کلیدی (Keyword) و یا به صورت گروهی برای هر ادگروپ (Adgroup) مشخص شود. این نوع کلمه کلیدی به اختصار به صورت bmm نمایش داده می شود. اگر این ویژگی را غیر فعال کنید دیگر نمیتوانید تبلیغات را شخصی سازی کنید. ناشرانی که استفاده از سرویس گوگل ادسنس را انتخاب میکنند، ملزم به رعایت خط مشیهای آن هستند. تقریبا از زمانی که سرویس ایمیل ایجاد شده است، تبلیغات ایمیلی نیز به روی کار آمده و این روش تبلیغاتی سابقه درخشانی در بازدهی بالای تبلیغات دارد. شما برای این کار باید از سرویس تبلیغات در گوگل استفاده کنید. اگر شما صاحب کسب وکار اینترنتی هستید و به دنبال بهترین روش تبلیغات در فضای مجازی میگردید، پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مقاله همراه رشدانا باشید تا به طور کامل با انواع تبلیغات اینترنتی و ویژگی هر یک از آنان آشنا شوید. برای اینکه بتوانید در فضای اینترنت، حضور اثرگذاری داشته باشید باید بدانید دیجیتال مارکتینگ چیست و چگونه می توان با استفاده از انواع روش های تبلیغات اینترنتی، برند و محصولات خود را در فضای دیجیتال، بهتر به مخاطبان معرفی کرد. به طور خلاصه، تمامی تبلیغاتی که در فضای اینترنت انجام میگیرند، تبلیغات اینترنتی یا Online Advertising نام دارند.

این شرکتهای تبلیغاتی، معرفی محصولات شما را به صورت کلیکی در اینترنت انجام میدهند. حتی تبلیغ در فضاهای شهری مانند بنر و بیلبوردهایی که در اتوبان و خیابان نصب هستند، بیننده مخصوصا راننده، ممکن است توجه زیادی به آن نداشته باشد ودر کل یک نگاه گذرا به آن بیندازد که این امر باعث می شود مخاطب مفهوم و محتوای اصلی تبلیغ را درک نکند. گوگل ادوردز افزونه های تبلیغاتی زیادی داره که هر کدوم از اونها مزایای خودش رو داره که باعث افزایش نرخ کلیک یا CTR تبلیغات شما میشه. به یاد داشته باشید که برنامه ریزی همه جانبه برای استفاده از یک روش تبلیغاتی یا طراحی کمپین، بسیار ضروری است. تنظیم بودجه و ورودی به شکلی ترسیم می شود، که جز رضایت شما حرفی باقی نباشد. پس CPC شما ممکن است از 500 شرکت با بودجه تبلیغ بالا، پایین باشد، چون تبلیغات شما دارای کیفیت بهتری است. کافیست کلمات کلیدی های مرتبط، هزینه هر کلیک، بودجه کل و اطلاعات تبلیغ خود ( متن، لینک و توضیحات) را در گوگل ادز وارد کنید و زمان شروع و پایان کمپین خود را مشخص کنید! برای “برنده شدن” در سیستم مالی تبلیغات گوگل و دیده شدن تبلیغات گوگل ادوردز برای کلمات کلیدی مربوط به نظر می رسد که باید امتیاز کیفیت و مبلغ پیشنهادی خود را بالا ببرید.

آنچه تا کنون در مورد گوگل ادسنس دانستیم این بود که کسانی که تبلیغات خود را برای نمایش در اختیار گوگل قرار میدهند، در واقع میخواهند تبلیغشان برای افرادی که واقعاً به دنبال محصولشان هستند، به نمایش گذاشته شود و این همان کاری است که گوگل ادسنس انجام میدهد. این بدان معنی است که بازاریابان یک کلمه کلیدی خاص در Google را هدف قرار میدهند و مانند شرکت در یک مزایده، پیشنهاداتی را به ازای هر کلیک (Cost Per Click -CPC) روی تبلیغشان ارائه می دهند و به این ترتیب وارد رقابت با دیگران بر سر رنک شدن در آن کلمه کلیدی میشوند.