اخراج های فنی در سطح صنعت که بر حرفه ای های وردپرس تأثیر می گذارد – WP Tavern

امان بوتانی، مدیر عامل GoDaddy، «با وجود شرایط چالش برانگیز فزاینده اقتصاد کلان، ما در ابتکارات استراتژیک 2022 خود پیشرفت کردیم و به تلاش‌های خود برای مدیریت مؤثر هزینه‌ها ادامه دادیم. رشته‌ای که ما پذیرفتیم مهم بود، اما متأسفانه برای جلوگیری از تأثیرات رشد کندتر در یک محیط طولانی‌مدت و نامطمئن اقتصاد کلان کافی نبود.»

این اخراج برای کارمندان GoDaddy غافلگیرکننده بود، زیرا آنها اطمینان حاصل کردند که این شرکت مشاغل خود را کاهش نخواهد داد. چند روز پس از رها شدن کارمندان، شرکت رشد قابل توجهی را گزارش کرد در آخرین تماس سود خود، با درآمد کل 4.1 میلیارد دلار در سال 2022، 7.2 درصد نسبت به سال گذشته و 8.4 درصد بر اساس ارز ثابت افزایش یافته است.

اخراج های فنی در سال 2023 بی وقفه ادامه یافت و بازیگران بزرگی مانند پی پال، اسپاتیفای، گوگل، مایکروسافت، کوین بیس، سیلزفورس و آمازون در ژانویه ده ها هزار نفر از کارکنان خود را اخراج کردند. این دور اخراج‌ها وحشیانه‌تر از گذشته به نظر می‌رسد، زیرا برای حرفه‌ای‌های وردپرس نزدیک‌تر به خانه است.

شرکت‌های تولیدکننده وردپرس برای کمک به مردم برای یافتن کار جدید قدم برداشته‌اند. به راحتی سرگرم می شود، دانش ترو، SiteCareو سایر شرکت‌ها در سراسر توییتر، ماستودون و لینکدین به پست‌ها با پیوندهایی به موقعیت‌های باز پاسخ داده‌اند. Michelle Frechette، مدیر تعامل با جامعه در StellarWP، یک موضوع هفتگی با مشاغل موجود از سراسر جامعه وردپرس منتشر می کند. او بیشترین موضوع اخیر از هفته گذشته شامل اطلاعات 10 شرکتی است که در حال حاضر استخدام می کنند.
منبع: https://wptavern.com/industry-wide-tech-layoffs-impacting-wordpress-professionals

هفته گذشته، GoDaddy اعلام کرد سایز تیم جهانی خود را حدود 8 درصد کاهش خواهد داد (تقریباً 530 کارمند)، با کاهش هایی که به تیم هایی که روی محصولات میزبانی وردپرس و ووکامرس کار می کنند ضربه می زند.

شرکت‌های فناوری بزرگ‌تر تنها کسانی نیستند که نیروی کار خود را کاهش می‌دهند. شرایط اقتصادی پشت این کاهش‌ها بر سازمان‌های کوچک‌تری مانند XWP، یک آژانس وردپرس نیز تأثیر می‌گذارد کارکنان اخراج شده دو ماه پیش. ساخته انسانآژانسی که سایت‌ها و محصولات وردپرس را برای مشتریان سازمانی می‌سازد نیز تحت تأثیر قرار گرفته است. این شرکت اخیرا اعلام کرد یک دور تعدیل کار برای اولین بار در تاریخ خود

اخراج ها.fyiیک وب‌سایت ردیابی اخراج‌ها، 376 شرکت فناوری را با مجموع 107930 کارمند اخراج کرده است. هم تعداد شرکت ها و هم تعداد کارکنان اخراج شده در ژانویه بالاترین میزان در سال گذشته بوده است.

اکثر متخصصان وردپرس توانستند از دور اخراج‌های فنی در سال 2022 فرار کنند، که اساساً بر استارت‌آپ‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و شرکت‌های بزرگ‌تری که در طول رشد اقتصادی که با برداشتن اقدامات احتیاطی همه‌گیر در بسیاری از مکان‌ها برداشته شده بود، بیش از حد استخدام شده بودند، فرار کردند. اخراج دسته جمعی متا، پلتون، استرایپ، کاروانا و موارد دیگر در نیمه آخر سال 2022 رخ داد.

به عنوان بخشی از تعهد خود به شفافیت، Human Made جزئیات بسته حمایتی مازاد بر کار را نیز منتشر کرد که شامل حداقل دوره اخطار چهار هفته به اضافه یک هفته برای هر سال دو سال گذشته و دو هفته پرداخت اضافه بر اخطار، از جمله مزایای دیگر است. .