اتاق‌ فرار های تهران وحشتناک‌ترین و دلهر‌ه‌آورترین بازی‌ها | allescape

اتاق‌ فرار های تهران وحشتناک‌ترین و دلهر‌ه‌آورترین بازی‌ها | allescape

تقریبا اغلب مردم جهان با داستان‌ها و ماجراهای شرلوک هولمز آشنا هستند و سبک سناریوی این اتاق فرار هم به همین شکل است. مجموعه موظف است قبل از شروع بازی از ترس‌های آنی که در سناریو وجود دارد شرکت‌کنندگان را مطلع کند. موارد زیادی برای یادگیری در این نقش وجود دارد، که بدون شک یکی از تجربیات مهم در مسیر تکامل ذهن خواهد بود.

جذابیت‌های بازی اتاق فرار

نکته این است که به عنوان یک تیم با هم کار کنید، بنابراین معماها معمولاً در سراسر اتاق پخش می‌شوند و سرنخ‌های مربوط به آنها در مکان‌های مختلف پنهان می‌شوند. اتاق‌های فرار برای گروه‌های تیمی (معمولا بیش از 3 نفر) طراحی شده‌اند. بازی در مجموعه وست روم اسکیپ طراحی شده و دو ژانر ترسناک و دلهره‌آور دارد. اتاق فرار سوئینی تاد از اتاق فرارهای جالب این مجموعه است. برای موفق شدن در بازی اتاق فرار حتما به هماره تیم پیشروی کنید، ارتباط بیشتری برقرار کنید، تلاش خود را در طول بازی بیشتر کنید، معماها را به طور موثر حل کنید و همه موارد را سازماندهی کنید.

پس همین حالا که در حال خواندن این مقاله هستید درست فکر کنید. اگر بازیکنان مناسبی را برای این بازی در نظر دارید فقط کافیست زمان مورد نظر خود را مشخص کرده و اتاق فرار را رزرو کنید. ممکن است حین انجام ماموریتتان در این بازی، با جلوه‌های خاص مثل نورپردازی، تصاویر ترسناک و حتی موجودات زنده که اصطلاحا به آن‌ها اکتور گفته می‌شود روبرو شوید. به همین علت بسیاری از افراد تصور می‌کنند که 100 درصد اتاق های فرار ترسناکند.

مجموعه اتاق فرار اسکیپ می

در رابطه با اکتور قوانین به این صورت است که اکتورها به هیچ عنوان حق لمس کردن، صدمه زدن و حتی در معرض آسیب قرار دادنِ برند اسکیپ روم بازیکنان را ندارند. آن ها وظیفه دارند که به جذاب تر شدن بازی کمک کنند نه این که رفتاری خطر آفرین داشته باشند. بنابراین وقتی در اتاق فرار با یک زامبی یا راهبه ی مرده یا روحی سرگردان مواجه می شوند، خود را رها کنید تا خوب وحشت زده شوید و در عین حال از ایمن بودن خود خیال تان راحت باشد. همینطور که میدونید اتاق فرار یه بازی تیمیه و دقیقا به همین دلیل باید باهم حرف بزنید، هم فکری کنید و هرچیزی که پیدا می کنید و میخونید رو با صدای بلند به هم اطلاع بدید. به صورت کلی حداقل تعداد بازیکنان تیم اتاق فرار 3 نفر و حداکثر بازیکنان 7 نفر می باشد.

  • زمانی که با اتفاق اشتباه و ناگواری مواجه می‌شوند ترسی از بازگو کردن آن ندارند.
  • بازی اتاق جنگ در اتاق فرار انیگما برج میلاد، یک بازی ۴ تا ۷ نفره بوده و ۶۰ دقیقه به طول می‌انجامد.
  • برای رزرو بلیط این اتاق فرار می‌توانید به سایت زیر مراجعه کرده یا با تلفن نوشته‌شده تماس بگیرید.
  • اتاق فرار آسانسور نیز از آن دسته بازی‌هایی است که در آن شما نقش منفی دارید اگر علاقه به سرقت‌های برنامه‌ریزی‌شده دارید این اتاق برای شما بسیار مناسب است.
  • برخی از افراد بیش از اندازه در این زمینه پافشاری می کنند و درخواست همکاری را نادیده می گیرند.
  • و برخی دیگر، با هر حرکت کوچکی، چنان دچار وحشت یا هیجان می شوند که ناخواسته به وسایل یا اکتور بازی آسیب می زنند و اصلاً قوانین اتاق فرار را فراموش می کنند.

مسلماً عدم رعایت قوانین اتاق فرار که منجر به قطع شدن بازی، اخراج از اتاق فرار و پرداخت خسارت می شود، برای هیچ کس جذاب نخواهد بود. و اما می‌رسیم به یکی از شخصیت‌های اصلی بازی‌های اتاق فرار، یعنی مغز کل بازی! احتمالا همین الان هم با خیلی از ویژگی‌های این افراد آشنا باشید. در بعضی از تیم‌ها گاهی مشاهده می‌شود که افرادی از همان لحظه ورود به بقیه دستور داده و یا با آنها دعوا می‌کنند.

بزرگترین اتاق فرار در ایران