آیا روتین یک پوسیدگی است؟ – اخبار وردپرس

[Josepha Haden Chomphosy 00:02:00]

من میزبان شما جوزفا هدن چامفوسی هستم. در اینجا ما می رویم.

دومین مورد در لیست کوچک ما از چیزهای بزرگ این است که بیستمین سالگرد وردپرس در راه است. آن هم 27 می. و می توانید در جشن ها شرکت کنید. بنابراین در دهمین سالگرد و پانزدهمین سالگرد وردپرس، ما یک مجموعه بزرگ جهانی از مهمانی‌ها داشتیم، مانند رویدادهای Meetup که دور هم جمع شدند و کیک درست کردند، یا کنسرت برگزار کردند، یا به دلایل مختلف یک هکاتون انجام دادند.

[Josepha Haden Chomphosy 00:06:00]

و نکته آخر، من به یاد ندارم که در چه شماره لیست هستیم، اما نکته آخر این است که در حال حاضر پیشنهادی برای اصلاح رویدادها و ویجت اخباری که در داشبورد وردپرس استفاده می کنیم وجود دارد. اگر با آن آشنایی ندارید، مکانی است که همه رویدادهای Meetup محلی برای شما فهرست می شوند.

[Josepha Haden Chomphosy 00:03:38]

بنابراین ممکن است برای اسپانیایی زبانان یا به طور خاص برای زنان، یا هر چیز دیگری باشد. پیشنهادی برای آن وجود دارد ما پیوندی به آن را در یادداشت های نمایش نیز قرار خواهیم داد.

سوالی دارید که دوست دارید پاسخ داده شود؟ می توانید آنها را به آدرس [email protected] ارسال کنید، چه به صورت مکتوب و چه به صورت ضبط صدا.

وام

بسیار خوب، وردپرس من تعجب می کند. وقت آن است که به من بپیوندید تا یکی از سخنان ملایم خود در مورد اصول اساسی رهبری را ارائه دهیم. امروز در مورد اهمیت روتین و قابل پیش بینی بودن در زندگی روزمره صحبت می کنیم. اما نگران نباشید، من هم همه چیز را با وردپرس پیوند خواهم داد. بنابراین احتمالاً تا به حال متوجه شده اید که من واقعاً خودم را یکی از آن «رهبران متولد شده» نمی دانم.

در طول سال‌ها، من تلاش زیادی برای تحقیق درباره ویژگی‌های رهبران خوب و روش‌های کلی رهبری به طور کلی انجام داده‌ام. اما یکی از چیزهایی که در اوایل سفر یادگیری رهبری با آن مواجه شدم مفهوم روتین بود.

[Josepha Haden Chomphosy 00:04:00]

اکنون برای من، این برنامه کاربردی زیادی در سراسر پروژه وردپرس دارد. چیزهای واضحی مانند آهنگ چرخه انتشار اصلی ما یا سیستم اعلان ما وجود دارد که صادقانه بگوییم می تواند از کمی TLC یا کمی گریس آرنج استفاده کند.

خیلی خوب. سومین موردی که داریم این است که، می‌دانم که در آخرین جلسه توجیهی WP نیز به این موضوع اشاره کردم، اما جلسه دیگری از رویدادهای متنوع و فراگیر وردپرس داریم که در 16 مارس اتفاق می‌افتد. بنابراین با سرعت زیاد، پیوندی به آن در یادداشت های نمایش نیز قرار خواهیم داد.

سلام به همه، و به پادکست خلاصه وردپرس خوش آمدید، که در آن می‌توانید توضیحات سریعی درباره ایده‌های پروژه منبع باز وردپرس، اطلاعاتی در مورد جامعه‌ای که از آن پشتیبانی می‌کند، دریافت کنید، و فهرست کوچکی از چیزهای بزرگی را که در آینده ارائه می‌شوند، دریافت کنید. دو هفته.

و این، دوستان من، لیست کوچک شما از چیزهای بزرگ است. از اینکه امروز برای جلسه وردپرس هماهنگ کردید، سپاسگزاریم. من میزبان شما جوزفا هدن چامفوسی هستم و تا چند هفته دیگر دوباره شما را می بینم.


منبع: https://wordpress.org/news/2023/03/episode-51-is-routine-a-rut/

اینجا جایی است که همه اخبار از رسانه های مختلف وردپرس منتشر می شود. ما فقط یک لینک به آن وجود دارد. و بنابراین، ما می‌خواهیم تغییراتی در آن ایجاد کنیم تا بتوانیم نه تنها انواع مکان‌های خاص رویدادها، بلکه رویدادهایی را نیز شامل کنیم که به دلیل آنلاین بودن آن‌ها ناشناس موقعیت مکانی هستند، اما ممکن است دارای یک جایگاه مشخص و مشخص برای شما باشند. جالب پیدا کنید

[Josepha Haden Chomphosy 00:03:00]

بتا پنج بود. فکر کنم هفته پیش اومد مقداری پسرفت وجود داشت که ما از آن عبور کردیم. و بنابراین RC1، نامزد انتشار یک، به همین دلیل کمی به تعویق خواهد افتاد. اما منتظر نمانید تا RC شروع به آزمایش کند، بدیهی است که RC فردا است، بنابراین این بدان معناست که شما باید مثل امروز تست کنید!

بنابراین، اگر از زمان‌های قبلی سازماندهی WordCamp هستید، می‌دانید که ما همیشه WordCamps را مانند جشن سالانه برتری جامعه شما می‌دانیم و اینکه چقدر همه شما دور هم جمع می‌شوید و چقدر متفاوت هستید به عنوان بخشی از این کلیت. وردپرس بزرگ.

اما چیزهای کمتر واضحی نیز وجود دارد که این ایده هنوز هم صرفاً به دلیل نحوه عملکرد مغز ما، به عنوان مثال، معماری اطلاعات در سایت های ما، در مورد آنها اعمال می شود. این باید از نظر بصری و معنایی منطقی باشد زیرا این امر باعث می‌شود که ما به راحتی مرور کنیم و پیش‌بینی کنیم که محتوای بالاترین ارزش برای ما کجاست. یا رابط کاربری در قسمت پشتی نرم افزار ما.

کار دانش، بخش تفکر. بخش تفکر متوقف می شود، رهبر تیم من چه چیزی را از من می پرسد و شروع به این می کند که مشکلی که می تواند به من در حل آن کمک کند چیست؟

[Josepha Haden Chomphosy 00:01:00]

داشتن کارها یا اقدامات آشنا در هر نوع محتوا یا منطقه ای از محتوا باعث می شود یک نگهدار سایت راحت تر از یک قسمت از یک سایت به منطقه دیگر منتقل شود و موارد را همانطور که آنها را پیدا می کند اصلاح کند بدون اینکه لزوما مجبور باشد متوقف شود و چکش خود را پایین بیاورد. یک پیچ گوشتی یا هر استعاره ای که برای شما کار می کند بردارید. یا اگر کارهای ظریف تری انجام می دهید، مانند پتک های تیمپانی خود را زمین بگذارید و پتک های زیلوفون خود را بردارید.

مثل اینکه همه آنها در 27 مه یا در همان حوالی دور هم جمع شدند و کارهای بسیار سرگرم کننده ای انجام دادند، مانند جشنی برای اینکه وردپرس تا چه حد آنها را پیش برده است و امیدوارند تا چه حد بتوانند با وردپرس پیش بروند.

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:29]

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:00]

مانند بسیاری از شیوه های رهبری که من انجام می دهم، روال بیش از یک هدف دارد. از دیدگاه بسیار عملگرایانه، روتین ها قابلیت پیش بینی را فراهم می کنند و هر چه چیزی قابل پیش بینی تر باشد، بار شناختی کمتر می شود، که به نوبه خود به شما امکان می دهد از قدرت تفکر خود برای چیز بهتری استفاده کنید. برای مثال، اگر می‌دانید که در هر چک‌این با سرپرست تیمتان، او از شما می‌پرسد که چه چیزهایی را هفته گذشته ارسال کرده‌اید، چه چیزی را می‌خواهید هفته آینده ارسال کنید، و چه چیزهایی مانع برنامه‌های شما می‌شوند. سپس می دانید که این همان چیزی است که باید برای آن آماده شوید.

بنابراین، بله، سازگاری. یکنواختی موضوعی است که امروز در مورد ناهنجاری های ملایم مطرح می شود. من واقعاً در مورد آن کار می‌کنم، زیرا احساس می‌کنم که ثبات در نهایت به معنای کسل‌کننده بودن است. اما من صادقانه معتقدم که این ثبات و قابلیت اطمینان است که مشخص می کند چه چیزی باید هیجان انگیز باشد، چیزهایی که به اندازه کافی متفاوت هستند که مستحق توجه ما هستند.

[Josepha Haden Chomphosy 00:05:00]

اما از منظر انسانی تر، این نوع پیش بینی پذیری به ما کمک می کند تا بفهمیم که چه زمانی اتفاقی خارج از عرف است. خواه اعلان نظری باشد که در وبلاگ شما گذاشته شده است یا برجسته سازی نحوی که به شما امکان می دهد بفهمید چیزی غیرقابل گفتار یا خلاف استانداردهای دستور زبان نوشته اید، فقط به شما امکان می دهد بدانید که چیزی در آنجا غیرعادی است و سزاوار توجه شماست.

که خوشبختانه اکنون ما را به فهرست کوچکی از چیزهای بزرگ می رساند. در واقع امروز یک لیست بسیار بزرگ و همچنین یک سری چیزهای بسیار بزرگ است. بنابراین اولین چیزی که باید بدانید، یک نسخه بتا اضافی به این چرخه انتشار اضافه شد.

در قسمت پنجاه و یک پادکست توجیهی وردپرس، به جوزف هادن چامفوسی، مدیر اجرایی وردپرس بپیوندید تا دلیل خوب بودن روتین در زندگی و پروژه وردپرس را بررسی کند.

تدوینگر: داستین هارتزلر
لوگو: خاویر آرس
تولید: سانتانا اینیس
آهنگ: اول بی باک از کوین مک لئود

نمایش یادداشت ها

رونوشت