آیا ابتدا باید وردپرس یا افزونه ها را به روز کنم؟ (ترتیب به روز رسانی مناسب)

در صورت وجود، می‌توانید راهنمای عیب‌یابی وردپرس ما را برای یافتن راه‌حل دنبال کنید، یا برای کمک با توسعه‌دهنده تماس بگیرید.

این به این دلیل است که همیشه خطری وجود دارد که یک به روز رسانی ممکن است سایت شما را خراب کند، مهم نیست چقدر مراقب باشید یا چه سفارشی به روز رسانی را انجام دهید.

همچنین ممکن است متوجه یک عدد قرمز در کنار آن شوید پلاگین ها در داشبورد مدیریت با کلیک کردن روی داخل، یک اعلان زرد زیر هر افزونه ای که باید به روز شود را نشان می دهد.

عیب یابی به روز رسانی هسته وردپرس

هنگامی که وردپرس را در وب سایت خود ارتقا دادید، می توانید افزونه های خود را به روز کنید.

همانطور که پس از به‌روزرسانی هسته وردپرس انجام دادید، باید از وب‌سایت خود در یک پنجره مرورگر جدید بازدید کنید تا ببینید آیا با پیام‌های خطا یا مشکلات دیگری مواجه می‌شوید.

تیم متخصص ما به‌روزرسانی وردپرس را به ترتیب زیر توصیه می‌کند:

 1. ابتدا هسته وردپرس را به روز کنید
 2. سپس افزونه های خود را به روز کنید
 3. در نهایت، تم خود را آخرین بار به روز کنید

از طرف دیگر، می توانید به آن پیمایش کنید ظاهر » تم ها در ناحیه مدیریت شما اگر هر گونه به روز رسانی در دسترس باشد، یک عدد قرمز رنگ در کنار “موضوعات” در نوار کناری مدیریت مشاهده خواهید کرد.

به روز رسانی تم ها از صفحه ظاهر » تم ها

در پایان، بیایید ترتیب صحیح به روز رسانی وب سایت وردپرس خود را خلاصه کنیم:

 • ابتدا باید از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید
 • سپس فایل های اصلی وردپرس را به روز کنید
 • در مرحله بعد، افزونه های خود را به روز کنید
 • در نهایت، تم خود را به روز کنید

پس از اینکه هسته وردپرس و افزونه های خود را به روز کردید و بررسی کردید که وب سایت شما کار می کند، می توانید در صورت وجود به روز رسانی، موضوع خود را به روز کنید.

ساده ترین راه برای به روز رسانی هسته وردپرس این است که به آن بروید داشبورد » به روز رسانی صفحه و سپس روی دکمه «به‌روزرسانی اکنون» کلیک کنید.

به روز رسانی هسته وردپرس از داشبورد

عیب یابی به روز رسانی تم

از آنجایی که به‌روزرسانی‌های افزونه و پوسته برای کار با آخرین نسخه وردپرس آزمایش می‌شوند، پس از نصب آخرین نسخه وردپرس، با به‌روزرسانی افزونه‌ها و تم‌های خود، کمتر دچار تداخل خواهید شد.

اگر مشکلی که با آن روبرو هستید در آنجا فهرست نشده است، باید مراحل راهنمای عیب یابی وردپرس ما را دنبال کنید تا مشکل را پیدا کرده و راه حلی را اعمال کنید.

پس از آن، پلاگین های خود را به روز کنید

برای یادگیری نحوه به روز رسانی هسته وردپرس با استفاده از هر یک از این روش ها، راهنمای مبتدیان و اینفوگرافیک ما در مورد نحوه به روز رسانی ایمن وردپرس را ببینید.

فلوچارت به روز رسانی وردپرس

شما می توانید با مراجعه به راهنمای ما در مورد نحوه پشتیبان گیری و بازیابی سایت وردپرس خود، بهترین راه استفاده از UpdraftPlus برای پشتیبان گیری از وب سایت خود را قدم به قدم بیاموزید.

ابتدا هسته وردپرس را به روز کنید

به سادگی روی پیوند «اکنون به‌روزرسانی» در بالای هر تمی که می‌خواهید به‌روزرسانی کنید، کلیک کنید.

وقتی این اتفاق می افتد، باید مراحل راهنمای عیب یابی وردپرس ما را دنبال کنید تا ببینید آیا می توانید راه حلی برای مشکل پیدا کنید.

به سادگی پلاگین های خاصی را که می خواهید به روز کنید انتخاب کنید و روی دکمه “به روز رسانی پلاگین ها” کلیک کنید. می‌توانید با علامت زدن کادر «انتخاب همه» در بالای فهرست، همه افزونه‌های فهرست‌شده را انتخاب کنید.

به روز رسانی افزونه های وردپرس از صفحه به روز رسانی
اگر با مشکلی برخورد کردید، به لیست خطاهای رایج وردپرس و نحوه رفع آنها نگاهی بیندازید.

یک راه آسان برای انجام این کار این است که بیشتر به سمت پایین حرکت کنید داشبورد » به روز رسانی به بخش «افزونه‌ها» بروید.

پس از رسیدن به آنجا، می‌توانید تم‌هایی را که می‌خواهید به‌روزرسانی کنید انتخاب کنید، سپس روی دکمه «به‌روزرسانی تم‌ها» کلیک کنید. چک باکس «انتخاب همه» به طور خودکار همه به‌روزرسانی‌های تم موجود را انتخاب می‌کند.

به روز رسانی تم ها از داشبورد » صفحه به روز رسانی

هنگامی که «اکنون به‌روزرسانی» را فشار می‌دهید، وردپرس به‌طور خودکار سایت شما را در حالت نگهداری قرار می‌دهد، سپس آخرین نسخه نرم‌افزار را دریافت کرده و آن را برای شما نصب می‌کند. پیشرفت به روز رسانی را روی صفحه نمایش خود خواهید دید.

عیب یابی به روز رسانی پلاگین

ممکن است گاهی متوجه شوید که یکی از افزونه های شما با آخرین نسخه وردپرس سازگار نیست.

اغلب مبتدیان به‌روزرسانی‌ها را نصب نمی‌کنند زیرا می‌ترسند سایت خود را خراب کنند. به روز رسانی سایت وردپرس خود به ترتیب صحیح به شما کمک می کند از خطاهای رایج جلوگیری کنید و راحت تر عیب یابی کنید.

اگر نمی‌توانید، با توسعه‌دهنده تماس بگیرید و ببینید آیا برنامه‌ای برای انتشار به‌روزرسانی دارند یا خیر. اگر افزونه از دایرکتوری پلاگین وردپرس است، می توانید با استفاده از انجمن پشتیبانی سایت با توسعه دهنده تماس بگیرید. در غیر این صورت، وب سایت رسمی را برای اطلاعات پشتیبانی بررسی کنید.

نحوه دریافت پشتیبانی از وردپرس در انجمن های پشتیبانی رسمی

متأسفانه، در موارد نادر، به روز رسانی وردپرس یا یک افزونه می تواند وب سایت شما را خراب کند. این ممکن است در صورت وجود یک اشکال در کد یا اگر به‌روزرسانی نوعی تضاد با یک موضوع یا افزونه ایجاد کند، اتفاق می‌افتد.

برای اطلاعات دقیق تر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه به روز رسانی صحیح افزونه های وردپرس را ببینید.

یک نسخه پشتیبان کامل از وردپرس شامل همه چیز است:

 • پایگاه داده وردپرس شما
 • تمام تصاویر و رسانه های بارگذاری شده شما
 • افزونه ها و تم های وردپرس شما
 • فایل های اصلی وردپرس

مطمئن نیستید که ابتدا هسته وردپرس یا افزونه های خود را به روز کنید؟

قبل از اینکه هر چیزی را به روز کنید، مهم است که یک نسخه پشتیبان کامل از وب سایت وردپرس خود انجام دهید. شما باید نسخه پشتیبان را در رایانه خود یا در فضای ذخیره سازی ابری ذخیره کنید، نه فقط در سرور میزبان خود.

مهم است که همیشه از آخرین نسخه وردپرس استفاده کنید. این اطمینان حاصل می کند که وب سایت شما دارای آخرین وصله های امنیتی، جدیدترین ویژگی ها و بهترین سرعت و عملکرد است.

استفاده از ترتیب مناسب به روز رسانی وردپرس نیز مفید است. ممکن است از خود بپرسید که آیا بهتر است ابتدا هسته وردپرس یا افزونه های خود را به روز کنید.

یا می توانید وردپرس را به نسخه قبلی برگردانید.

در نهایت، تم خود را به روز کنید

اگر نسخه جدیدی از هسته وردپرس موجود است، ابتدا باید آن را به روز کنید. این به دنبال ترتیب به روز رسانی است که در لیست ذکر شده است داشبورد » به روز رسانی صفحه و به حداقل رساندن خطر برای سایت شما کمک می کند.

UpdraftPlus بهترین افزونه پشتیبان وردپرس است و بیش از 3 میلیون وب سایت از آن استفاده می کنند. می توانید از آن برای ایجاد یک نسخه پشتیبان کامل از سایت وردپرس خود و ذخیره آن در فضای ابری یا دانلود آن در رایانه خود استفاده کنید.

با UpdraftPlus از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

هنگامی که آماده به‌روزرسانی طرح زمینه خود شدید، می‌توانید به سادگی به بخش «تم‌ها» در پایین صفحه بروید داشبورد » به روز رسانی صفحه

به همین دلیل است که همیشه توصیه می کنیم قبل از انجام هر گونه به روز رسانی، یک نسخه پشتیبان کامل از وردپرس ایجاد کنید. همچنین می‌توانید یک سایت مرحله‌بندی ایجاد کنید که در آن بتوانید به‌روزرسانی‌ها را آزمایش کنید و هرگونه خطا را بدون به خطر انداختن وب‌سایت زنده خود مشاهده کنید.

عیب یابی به روز رسانی تم مشابه عیب یابی به روز رسانی افزونه است. شما باید با بازدید از وب سایت خود در یک پنجره مرورگر جدید شروع کنید تا ببینید آیا پیام های خطا یا مشکلات دیگری وجود دارد یا خیر.

قبل از اینکه بخواهید افزونه های خود را به روز کنید، ابتدا باید مطمئن شوید که اکنون که وب سایت شما آخرین نسخه وردپرس را اجرا می کند، مشکلی وجود ندارد.

با این حال، هنگامی که یک تم را به روز می کنید، فایل های تم موجود را با موارد جدید بازنویسی می کنید و تغییراتی که ایجاد کرده اید را از دست می دهید. اگر کدی را به قالب خود اضافه کرده اید، باید راهنمای ما را در مورد نحوه به روز رسانی پوسته وردپرس بدون از دست دادن سفارشی سازی به دقت بررسی کنید.

اگر برنامه ریزی دیگری برای توسعه وجود ندارد، باید به دنبال افزونه دیگری باشید که همان کار را انجام می دهد. شاید دوست داشته باشید نگاهی به راهنمای مبتدیان ما در مورد نحوه انتخاب بهترین افزونه وردپرس بیندازید.

همیشه قبل از رفتن به مرحله بعدی مطمئن شوید که وب سایت شما به درستی کار می کند.

اگر موضوع از فهرست قالب وردپرس، سپس می توانید با استفاده از انجمن پشتیبانی آن موضوع با توسعه دهنده تماس بگیرید. در غیر این صورت، وب سایت رسمی را برای اطلاعات پشتیبانی بررسی کنید.

ترتیب مناسب به روز رسانی وردپرس چیست؟

اگر آماده نیستید به افزونه دیگری بروید، یا اگر مشکلات دیگری در به‌روزرسانی وجود دارد که نمی‌توانید آن‌ها را حل کنید، ممکن است لازم باشد سایت وردپرس خود را از پشتیبان‌گیری که قبل از شروع فرآیند به‌روزرسانی ایجاد کرده‌اید بازیابی کنید. .

در این مقاله، ترتیب مناسب به‌روزرسانی هسته، افزونه‌ها و تم وردپرس را به شما نشان می‌دهیم.

آیا ابتدا باید وردپرس یا افزونه ها را به روز کنید؟ سفارش به روز رسانی مناسب

چرا وردپرس را به روز نگه داریم؟

سپس، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی پیوند «اکنون به‌روزرسانی» در زیر هر افزونه‌ای که می‌خواهید بدون نیاز به ترک صفحه به‌روزرسانی کنید، کلیک کنید.

نحوه به روز رسانی افزونه ها در وردپرس

بیایید نگاهی به بهترین سفارش برای به روز رسانی وب سایت وردپرس خود بیاندازیم.

قبل از شروع، یک نسخه پشتیبان کامل از وردپرس تهیه کنید

البته، اگر هیچ به‌روزرسانی برای هسته وردپرس وجود ندارد، می‌توانید هر زمان که نسخه‌های جدید در دسترس قرار گرفت، افزونه‌ها یا قالب خود را به‌روزرسانی کنید.

به سادگی از وب سایت خود در یک پنجره مرورگر جدید بازدید کنید تا ببینید آیا چیزی کار نمی کند یا نامناسب به نظر می رسد. همچنین باید تنظیمات را در قسمت مدیریت وردپرس خود مرور کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/should-i-update-wordpress-or-plugins-first-proper-update-order/

امیدواریم این آموزش به شما کمک کند تا ترتیب صحیح استفاده در هنگام به‌روزرسانی هسته و افزونه‌های وردپرس را بیاموزید. همچنین ممکن است بخواهید نحوه نصب صحیح Google analytics در وردپرس را بیاموزید یا لیست پلاگین های ضروری وردپرس ما را برای رشد سایت خود بررسی کنید.

کاربران پیشرفته همچنین می توانند با دانلود آخرین نسخه از صفحه دانلود وردپرس، و سپس ورود به حساب میزبانی وردپرس خود و استفاده از FTP برای آپلود فایل های جدید وردپرس، وردپرس را به صورت دستی به روز کنند.