آموزش نحوه تبدیل فایل های Figma به یک تم بلوکی و بردن الگوهای بلاک به سطح بعدی – WP Tavern

در روز پنجشنبه، 18 آگوست، ساعت 3:00 بعد از ظهر به وقت شرقی، مدافع توسعه دهنده تحت حمایت WP Engine نیک دیگو میزبان یک کارگاه آنلاین با عنوان بردن الگوهای بلوک به سطح بعدی. دیگو “برخی از پیاده سازی های کمتر شناخته شده الگو” را کشف خواهد کرد:

نویسندگان تم علاقه مند به یادگیری نحوه تبدیل فایل های طراحی Figma به یک تم بلوکی می توانند این رویداد را در روز جمعه، 19 آگوست، ساعت 3:00 بعد از ظهر به وقت EDT تماشا کنند. Cook and Snow نحوه تنظیم رنگ ها، تایپوگرافی و موارد دیگر را نشان خواهند داد. هر علاقه مندی می تواند ثبت نام حضور رایگان آنلاین


منبع: https://wptavern.com/upcoming-free-workshops-learn-how-to-convert-figma-files-to-a-block-theme-and-take-block-patterns-to-the-next-level

در اواخر هفته، حامی توسعه‌دهنده تحت حمایت WP Engine دیمون کوک و مدرس وردپرس تحت حمایت Automattic سارا اسنو کارگاهی را برای سازندگان تم بلوک با عنوان برگزار خواهد کرد تم Figma to Block. این به دنبال جلسه قبلی به نام است طراحی با Figma جایی که شرکت‌کنندگان یاد گرفتند که چگونه از فایل قالب جامعه WordPress.org Figma برای شروع طراحی تم بلوک استفاده کنند. آن جلسه قبلاً برگزار شده است در WordPress.tv موجود است.

علاوه بر بررسی نحوه ثبت الگوها در تم های بلوکی، روش جدیدی که در وردپرس 6.0 معرفی شده است، نحوه ایجاد الگوهای معنایی، متنی و ایجاد صفحه را خواهید آموخت. ما همچنین چندین نمونه واقعی از این قابلیت پیشرفته را بررسی خواهیم کرد که می‌توانید در پروژه‌های خود اعمال کنید.

این جلسه برای سازندگان متوسط ​​تا پیشرفته است و از طریق زوم به زبان انگلیسی با رونویسی زوم زنده برگزار می شود. تاکنون بیش از 127 نفر برای شرکت در این کارگاه رایگان ثبت نام کرده اند.

اگر دنبال نمی کنید آموزش کارگاه های آنلاین وردپرس در Meetup.com، ممکن است برخی از رویدادهای با کیفیت بالا را از دست بدهید. کارشناسان وردپرس از سراسر جهان در رویدادهای مجازی با آموزش هایی با همان کیفیت عالی که ممکن است در WordCamp حضوری پیدا کنید، همکاری می کنند.

دیگو اهداف یادگیری زیر را برای شرکت کنندگان در این کارگاه شناسایی کرد:

  • یاد بگیرید که چگونه یک الگو را در یک موضوع بلوک و همچنین با عملکرد ثبت نام تعیین شده ثبت کنید.
  • بیاموزید که در طول ثبت نام چه ویژگی هایی برای الگوها در دسترس است.
  • بیاموزید که الگوهای معنایی، متنی و ایجاد صفحه چیست و چگونه از آنها استفاده کنید.