آموزش نحوه استفاده از زمین بازی وردپرس – WP Tavern

توسعه دهندگانی که می خواهند چیزهای پیچیده تری را با این ابزار امتحان کنند، می توانند آن را بررسی کنند Playground API و آموختن نحوه ادغام آن با یک برنامه در پنج دقیقه همچنین مفید است برای پیش نمایش درخواست های کشش از یک مخزن یا راه اندازی یک محیط توسعه محلی وردپرس با استفاده از پلاگین VisualStudio Code یا یک ابزار CLI به نام wp-now.
منبع: https://wptavern.com/learn-how-to-use-wordpress-playground

اگر به سختی می توانید سر خود را در اطراف زمین بازی وردپرس قرار دهید، Learn WordPress یک آموزش جدید به موقع منتشر کرده است. نحوه شروع استفاده از وردپرس Playground. در این ویدیوی 10 دقیقه‌ای، آدام زیلینسکی، خالق وردپرس Playground، نمایش سریعی از نحوه نصب افزونه‌ها و تم‌ها و سفارشی‌سازی یک سایت، و نحوه صادرات کار طراحی از یک تم سفارشی ارائه می‌دهد. او همچنین نحوه دانلود کل سایت و وارد کردن آن به نمونه جدید وردپرس را پوشش می دهد و کاربران را از طریق تست سازگاری اولیه یک موضوع، با تغییر نسخه وردپرس در سایت زمین بازی، راهنمایی می کند.

آموزش وردپرس: نحوه شروع استفاده از وردپرس Playground

Playground فقط برای توسعه دهندگان نیست. همچنین برای کاربرانی که معمولاً محیط توسعه محلی را حفظ نمی‌کنند، آزمایش سریع افزونه‌ها یا تم‌هایی که در WordPress.org پیدا می‌کنند را آسان می‌کند، یا فقط ویژگی‌های جدید وردپرس را در مکانی امن که نمی‌توانید چیزی را خراب کنید، کاوش کنند.

WordPress Playground، یک پروژه آزمایشی است که از WebAssembly (WASM) برای اجرای وردپرس در مرورگر استفاده می کند. شماره 1 در اخبار هکر اخیرا و نیز بود ارائه شده در TechCrunch. Word در مورد اینکه چقدر آسان است یک محیط sandbox را برای آزمایش پلاگین ها و تم ها و حتی نسخه های مختلف وردپرس و PHP تنها در چند ثانیه راه اندازی کنید.

بازدید playground.wordpress.net بدون نیاز به نصب PHP، MySQL یا Apache، فوراً یک نمونه واقعی وردپرس با دسترسی ادمین و همه چیز ایجاد می کند. در عوض، با استفاده از پایگاه داده SQLite در داخل مرورگر اجرا می شود.