آتاریم میزبان چهارمین نشست سالانه آژانس وب مجازی در 25 تا 28 آوریل – میخانه WP

آتاریم میزبان چهارمین سالانه خود است اجلاس آژانس وب از 25 تا 28 آوریل این رویداد مجازی برای آژانس‌های وب و متخصصان وردپرس، با موضوعاتی متمرکز بر روندهای وب، مقیاس‌پذیری یک آژانس یا کسب‌وکار آزاد، جذب مشتریان پردرآمد و ایجاد درآمدهای مکرر است.

رویداد امسال همچنین دارای هفت پنل متخصص خواهد بود:

  • تغییر جزر و مد: چگونه اکتساب‌ها و سرمایه‌گذاری‌های صنعتی آینده وردپرس را شکل می‌دهند و چه معنایی برای آژانس شما دارد
  • از اتصالات به مشتریان: ایجاد جوامع برای رشد آژانس طراحی وب سایت
  • از CMS تا Powerhouse دیجیتال: قدرت گسترده وردپرس و چگونه می تواند چشم انداز فناوری را تغییر دهد
  • ساختن آینده: بررسی قدرت وب‌سایت‌ها و صفحه‌سازان نسل بعدی
  • شکستن کد: چگونه بهترین هاست وب را برای کسب و کار خود انتخاب کنید
  • استقبال از هوش مصنوعی در طراحی وب: باز کردن سودآوری برای آژانس ها و فریلنسرها
  • فراتر از ویدیوهای ویروسی: به حداکثر رساندن YouTube برای رشد آژانس و آنچه بعدا می آید

اما، به جای اینکه اجازه دهیم این شکست به ما برسد – تصمیم گرفتیم کاری انجام دهیم. ما تصمیم گرفتیم گام برداریم و میزبان اولین اجلاس مجازی (و بزرگترین) در صنعت خود باشیم. حامیانی مانند GoDaddy، WordPress.org، و بسیاری دیگر خیلی سریع وارد عمل شدند، تا جایی که ما تحت تأثیر حمایتی که دریافت کردیم و استقبال از کل مفهوم اجلاس سران، ما را تحت تأثیر قرار داد.

مجموعه امسال شامل نمایندگانی از Microsoft، Google، Yoast، Hubspot، XWP، Elementor و غیره، از جمله بیش از 40 متخصص وردپرس است. اجلاس آژانس وب شامل جلسات فردی سخنران، مانند «وردپرس بدون سر – آیا این رویکرد منطقی است؟ و نقش هوش مصنوعی در محتوا و سئو” شرکت‌کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا به جلسات افزایش جذب مشتری در لینکدین، رشد یک تجارت آزاد، تولید طرح‌ها، راه‌اندازی پادکست، مدیریت تیم‌های پیمانکار و موارد دیگر بپیوندند.

الکس پانگیس، بنیانگذار ScaleMath گفت: «وقتی WordCamp Asia برای اولین بار لغو شد، البته فکرهای زیادی به ذهنم رسید. «چیزی که تا حدودی واقعاً امیدوار بودیم به ما کمک کند تا در این صنعت سر و صدای زیادی داشته باشیم، درست از زیر ما کنار گذاشته شد.

شرکت‌کنندگان می‌توانند با حامیان مالی در یک دهکده جشنواره مجازی ملاقات کنند تا جوایز را برنده شوند، و به اتاق‌های پراکنده بپیوندند تا ارتباط برقرار کنند و ارتباطات صنعتی جدیدی ایجاد کنند.

اجلاس وب آژانس در نتیجه ناامیدی برگزارکنندگان از لغو اولین WordCamp آسیا در ابتدای همه گیری ایجاد شد.

ثبت برای اجلاس وب آژانس رایگان است اما صندلی ها محدود است. هر ارائه ضبط خواهد شد و برای تماشای زنده به صورت رایگان و به مدت 24 ساعت پس از رویداد در دسترس خواهد بود.


منبع: https://wptavern.com/atarim-to-host-4th-annual-virtual-web-agency-summit-april-25-28